Kde nás nájdete:

SPOSA BB - FAMILKA
Horná 67
974 01 Banská Bystrica
(Kancelária na 3. poschodí)

zobraziť na mape

Kontakty:

mobil: +421 911 360 641
e-mail: sposabb@familka.sk
www.familka.sk

Familka.sk v sieti Facebook

Galéria

Niekedy je slov málo, inokedy priveľa.
Nasledovné obrázky vám prezradia viac o tom kto sme, čo, pre koho a ako s radosťou robíme.
Sú to vizuálne "dôkazy spokojnosti" z už zrealizovaných podujatí a aktivít.


Číslo stránky:
24.12.2011

Sila rodičovského dotyku

Rodičia, ovládate komunikáciu bez slov? Dokážete neverbálne prejaviť svoju náklonnosť a lásku? Naučte sa laické základy terapie dotykom, pri ktorej váš pohľad a ruky hladia pokožku, ale aj láskyplne a s úctou „objímajú dušu“ vášho dieťaťa

16.11.2011

Príprava na otehotnenie

Prednáška zameraná na preventívnu ochranu reprodukčného zdravia a zlepšenie povedomia o fungovaní a potrebách organizmu. K prínosom patrí zlepšenie celkového zdravia, fyzickej aj psychickej kondície, vyváženie funkcií imunity, stabilizácia hormonálnej regulácie, prevencia a odstránenie nepravidelností menštruačného cyklu a mnohé ďalšie.

11.11.2011

Rodinné jablkové hody

Spoločne a zmysluplne stráviť popoludnie bez televízie, ohriať si srdce pri stretnutiach so známymi, spoznať nových ľudí ale hlavne byť vzorom naším deťom, že sa v tomto uponáhľanom čase môžeme a chceme zo správnych dôvodov zastaviť. Komunitné podujatia sú príležitosťou načerpať pozitívnu energiu pre každého bez rodielu veku.

09.11.2011

Farebná terapia

Náš svet je farebný. Farby sú v nás i okolo nás. Sú zdrojom inšpirácie, energie, ovplyvňujú našu náladu, sú impulzom k harmónii, nájdeniu vlastného ja, podporujú fantáziu, kreativitu, chuť do jedla i do života. Odrážajú našu osobnosť, spôsob myslenia, môžeme nimi vyjadriť postoj alebo názor. Majú vplyv aj na kvalitu nášho zdravia.

22.10.2011

Workshop - Varíme zdravo, chutne a kreatívne prvé príkrmy

Aké má byť prvé jedlo bábätka? Ako sa vyhnúť alergénom a zároveň poskytnúť dieťaťu komplexnú výživu? Čo navariť, aby to bolo zdravé ale pritom chutné a lákavé? Naučí, ukáže, dá ochutnať výživový poradca a pediater

04.10.2011

Detské vzdory

Prednáška: Ako konštruktívne zvládnuť negatívne správanie detí, komunikovať s dieťaťom keď sa hnevá a nechce spolupracovať, ako adekvátne reagovať na meniace sa nálady v predškolskom veku. Interaktívna neformálna debata rodičovských skúseností pod dohľadom psychológa s dlhoročnou praxou.

22.09.2011

Interiér Familky

Vitajte u nás, obujte si papučky, pohodlne sa usaďte sa, rozprávajte, počúvajte, podeľte sa o zážitky, dojmy, pocity, zdieľajte skúsenosti, radosti. Relaxujte, cvičte, učte sa spolu s nami. Cíťte sa ako doma, zabudnite na ruch všedných dní, zastavte sa na chvíľku a venujte si - čas. Priveďte svojich partnerov, priateľov, deti (pre tie najmenšie máme aj kútik kde sa môžu v pokoji napapať a prebaliť), dajte si kávičku ...

04.09.2011

Leto a zdravý pobyt na slnku

Prednáška: Starostlivosť, ochrana a ošetrovanie pokožky počas letných mesiacov. Odborné aj praktické informácie od prednášajúceho hosťa z kožnej ambulancie.

29.08.2011

Krst vo familke

Slávnostné otvorenie moderného centra praktických rodičovských zručností v Banskej Bystrici

22.08.2011

Žiť sladko a zdravo

Prednáška: Cukry v jedálničku a ich vplyv na naše zdravie. Význam sacharidov v našej strave. Zdravé a nezdravé "cukry".

Číslo stránky: