Kde nás nájdete:

SPOSA BB - FAMILKA
Horná 67
974 01 Banská Bystrica
(Kancelária na 3. poschodí)

zobraziť na mape

Kontakty:

mobil: +421 911 360 641
e-mail: sposabb@familka.sk
www.familka.sk

Familka.sk v sieti Facebook

20.06.2012

Prednáška - Leto s úsmevom

Prichádza čas vytúžených prázdnin a dovoleniek. Prežite ho naplno a s radosťou, v kruhu najbližších, bez poškodenia zdravia, predchádzajte úrazom vašich ratolestí a stresom z nedostatočnej prípravy. Praktické rady a tipy na zvládnutie ochrany zdravia v lete vám dá náš hosť- pediater. Príďte medzi nás!

Tak už je to tu! Ešte pár dní a najkrajšie mesiace v roku máme predo dvermi. Deti nedočkavo čakajú na koniec školského roka a zvuk školského zvončeka, ktorý oznámi, že nastáva čas relaxu a načerpania nových síl. Rodičia plánujú dovolenky a zmysluplné trávenie voľného času svojích ratolestí. Tešíme sa všetci na horúce dotyky slnka, priateľský vetrík vo vlasoch, menej oblečenia ktoré nás obmedzuje a dotyk bosích nôh v tráve alebo piesku. Niektorým sa podarí dotknúť sa mora, prekonáte vzdialenosti pri cestovaní do vzdialených miest, spoznáte krásne nové miesta, kultúry, zvyky a gastronomické pôžitky.

Leto má aj však okrem krás aj svoje nástrahy, treba o nich vedieť, pripraviť sa a byť zodpovedným, aby nás nepríjemne neprekvapili a nespríjemnili nám život.
Prevedemie vás nimi , upozorníme na čo netreba zabúdať a podiskutujeme s naším skvelým hosťom.

Prednáška spojená s diskusiou s odborníkom:

20.6.2012 (streda 17,00 hod.)
v familke

ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa zúčasTnili  za skvelú atmosféru, zdieľanie osobných skúseností, výmenu užitočných praktických rád a dobrú náladu.
Tešíme sa na ďalšie stretnutie-  už čoskoro.
 
Chcete vedieť, aká bude nasledovná téma, ktorej sa spoločne pozrieme "na korienok"?

Prihláste sa k odberu familkových infospráv: 

familka@familka.sk

bigstockphoto_Child_s_Summer_Toys_O