Kde nás nájdete:

SPOSA BB - FAMILKA
Horná 67
974 01 Banská Bystrica
(Kancelária na 3. poschodí)

zobraziť na mape

Kontakty:

mobil: +421 911 360 641
e-mail: sposabb@familka.sk
www.familka.sk

Familka.sk v sieti Facebook

Vitajte v našom archíve minulých aktivít v sekcii RODINA

Číslo stránky:
14.12.2011

Prednáška - Sila rodičovského dotyku

Rodičia, ovládate komunikáciu bez slov? Dokážete neverbálne prejaviť svoju náklonnosť a lásku? Naučte sa laické základy terapie dotykom, pri ktorej váš pohľad a ruky hladia pokožku, ale aj láskyplne a s úctou „objímajú dušu“ vášho dieťaťa

16.11.2011

Prednáška - Príprava na otehotnenie

Plánujete v blízkej či vzdialenejšej dobe založenie rodiny? Správna príprava zlepšuje plodnosť mužov aj žien, pomáha predchádzať problémom s otehotnením, a zvyšuje šancu na zdravé a bezproblémové tehotenstvo.

11.11.2011

Familka sa zúčastnila Rodinných jablkových hodov

Spoločne a zmysluplne stráviť popoludnie bez televízie, ohriať si srdce pri stretnutiach so známymi, spoznať nových ľudí ale hlavne byť vzorom naším deťom, že sa v tomto uponáhľanom čase môžeme a chceme zo správnych dôvodov zastaviť.

05.10.2011

Familka podporila akciu "9 dní o tom"

Familka patrí k subjektom, ktoré sú v Banskej Bystrici v službe pre rodiny. Podporujeme prirodzené formy materstva a rodičovstva, poskytujeme rôzne formy pomoci a výpomoci všetkým členom rodiny a rozvíjame praktické rodičovské zručnosti a kompetencie. Schopnosť sprevádzať ľudí zvládnuť túto rolu s rešpektom k dieťaťu a radosťou je pre nás výzvou a poslaním ...

28.09.2011

Prednáška - Detské vzdory

Hádzanie sa o zem uprostred námestia, čakanie na to kým sa váš potomok vyzlečie a oblečie do tých istých šiat, lebo to chce za každú cenu zvládnuť sám, jedlo či hračky rozhádzané po zemi napriek vášmu trpezlivému usmerňovaniu, krik a vzpieranie sa v tých najnevhodnejších chvíľach ... poznáte to?

Číslo stránky: