Kde nás nájdete:

SPOSA BB - FAMILKA
Horná 67
974 01 Banská Bystrica
(Kancelária na 3. poschodí)

zobraziť na mape

Kontakty:

mobil: +421 911 360 641
e-mail: sposabb@familka.sk
www.familka.sk

Familka.sk v sieti Facebook

04.06.2016

Nakúp v Tescu, pomôž našej komunite!

ilustratívny obrázok

Aj deti s autizmom môžu prežiť leto plné dobrodružstiev ako ich zdraví rovesníci. Pomôžete nám získať grant z Nadácie Tesco? Je to jednoduché - nakúpite v Tescu v Banskej Bystrici, pri pokladni dostanete žetónik (alebo aj viac ks, ak nákup rozdelíte na viac častí) a zahlasujete jeho vhodením do nádoby pri vstupe za náš projekt KĽÚČIK - detský letný terapeutický tábor pre deti s autizmom v Komunitnom centre Fončorda.


Teší nás, že nás spoločný partnerský komunitný projekt s názvom „ Kľúčik- letný denný zážitkovo- terapeutický tábor pre deti s autizmom “ bol v programe TESCO „Vy rozhodujete, my pomáhame 2016“ hodnotiacou komisiou zaradený medzi tri najlepšie v regióne! Postúpil do druhého kola, v ktorom rozhodujú o jeho podpore zákazníci.

My všetci sme kľúčom k otváraniu dvier do sveta tých, ktorí našu pomoc a podporu potrebujú. Svet je len jeden, tak zmenšime vzdialenosť medzi nami...

Pomôžete nám?
Aj váš žetónik môže rozhodnúť a autistické deti i deti s pridruženými diagnózami a špecifickými potrebami dostanú šancu na krajšie prázdniny.

Viac info: http://pomahame.tesco.sk/


pomahame-banner-660x90_new


TABOR


tabor letny pre autisticke deticky v kcf