Kde nás nájdete:

SPOSA BB - FAMILKA
Horná 67
974 01 Banská Bystrica
(Kancelária na 3. poschodí)

zobraziť na mape

Kontakty:

mobil: +421 911 360 641
e-mail: sposabb@familka.sk
www.familka.sk

Familka.sk v sieti Facebook

04.11.2023

Krok Za Krokom, Banská Bystrica

ilustratívny obrázok

Toto krásne charitatívno-športové podujatie bolo usporiadanie na vyzbieranie finančnej pomoci pre SPOSA BB a cieľom bolo prejsť 16km okolo Banskej Bystrici.

V sobotu 4. novembra 2023 sme v Banskej Bystrici zažili neuveriteľný deň plný solidarity a podpory na akcii "Banská Bystrica Krok za krokom". Chcem sa úprimne poďakovať usporiadateľom za vynikajúce zorganizovanie tejto krásnej akcie.

Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili a podporili nás. Špeciálne uznanie chcem vyjadriť našim mladým priaznivcom zo spoločnosti na pomoc osobám s autizmom (SPOSA BB), ako aj všetkým našim priateľom, ktorí nás sprevádzali, bez ohľadu na povahu terénu, a prešli spolu s nami úctyhodných 16 km.

Veľky obdiv patrí aj všetkým dobrovoľníkom, ktorí výrazne prispeli k plynulému priebehu celej akcie "Krok za krokom". Ich nasadenie a ochota pomáhať nám umožnili úspešne zrealizovať túto iniciatívu.

Táto akcia nebola len skvelým spôsobom, ako si užiť deň vonku, ale tiež príležitosťou zdieľať našu misiu a prácu našej organizácie v prospech zdravotne znevýhodnených v Banskobystrickom kraji. Veríme, že sme tým aj prispevali k lepšiemu povedomiu o osobách s autismom v našom okolí.


Veľká vďaka všetkým podporovateľom akcie "Krok za Krokom" v Banskej Bystrici!

S radosťou oznamujeme, že vďaka vašej obetavej účasti a štedrosti sme spoločne vyzbierali 630€ pre našu organizáciu SPOSA BB. Tretí ročník tohto športovo-charitatívneho podujatia bol nabitý pozitívnou atmosferou, skvelým slnečným počasím a solidaritou. Vďaka Matejovi Tóthovi za odštartovanie podujatia a vďaka všetkým dobrovoľníkom, partnerom Bigon.sk in TAXI, vydavateľstvu CBS, Pizzerii Evijo Ssová a organizátorovi Pod krídlami anjelov, oz. Nadácii Eriky Karovej. Vaša podpora a angažovanosť majú pre nás nenahraditeľnú hodnotu.

Tento finančný príspevok, hoci nie veľký v absolútnom čísle, je nesmierne cenný pre našu misiu. Vaša obetavosť nám umožňuje skvalitniť život autistov a zdravotne znevýhodnených občanom v našej komunite a prinesenie odľahčenie ich rodinám a blízkym. Ešte raz vám všetkým ďakujeme za vašu podporu a tešíme na ďalšie spoluprácu v blízkej budúcnosti. 


"Ak chcete začať robiť niečo , aby sa vaše dieťa zmenilo , tak o tom nerozprávajte, ale začnite „Krok za krokom“ a hneď. Lebo príležitosť je to, čo nechodí dva krát."
M.Helexová


Diskusia

Diskusia nemá žiadne príspevky