Kde nás nájdete:

SPOSA BB - FAMILKA
Horná 67
974 01 Banská Bystrica
(Kancelária na 3. poschodí)

zobraziť na mape

Kontakty:

mobil: +421 911 360 641
e-mail: sposabb@familka.sk
www.familka.sk

Familka.sk v sieti Facebook

05.06.2018

Hlasujte za organizáciu OZ SPOSA BB

ilustratívny obrázok

Hlasujte za organizáciu a prispejte k zmene vo Vašom regióne Projekt #PomáhameĎalej vznikol pri príležitosti oslavy 10 rokov existencie Nadácie Volkswagen Slovakia. Cieľom je podčiarknuť kontinuitu našej pomoci verejnoprospešným organizáciám. Desiatkam organizácií prostredníctvom neho dáme možnosť predstaviť svoje projekty verejnosti a zároveň získať dodatočnú podporu pre ich cieľ. Sme nesmierne hrdí na všetky zrealizované projekty a veríme v ich prínos pre ľudí ako aj pre celé regióny. Z tohto dôvodu sme spustili ďalšiu fázu projektu pod názvom #Regióny – stredné Slovensko, kde sa predstaví 10 vybraných organizácií, ktorých projekty sme v minulosti podporili. Tieto budú do 12.6. prostredníctvom Facebookového hlasovania súťažiť o zapožičanie automobilu Volkswagen up! na rok (spolu s príspevkom na pohonné hmoty). Tu nájdete štatút súťaže. Okrem toho sa organizácie predstavia aj osobne 13.6. odštartovaním verejnej prezentácie v Europa shopping center v Banskej Bystrici (tá potrvá do 15.6.). Pre organizácie je pripravená ešte aj špeciálna cena nášho partnera vo forme finančnej podpory.

Bez názvu 2


vw 13

SPOSA


Ďalšie informácie ohľadne projektu #PomáhameĎalej #Regióny –stredné Slovensko.

Spustili sme webovú stránku pre verejnosť: http://www.nadacia-.sk/oblasti-podpory/pomahamedalej-regiony-stredne-slovensko/

 

Od konca mája  beží online hlasovanie na facebooku : https://poll.fbapp.io/regiony . Na základe tohto hlasovania získa 1 organizácia (s najväčším počtom hlasov) zapožičanie automobilu (s príspevkom na pohonné hmoty), preto budeme radi, ak budete post zdieľať aj vy. Pravidlá k hlasovaniu nájdete aj tu: http://www.nadacia-volkswagen.sk/wp-content/uploads/Statut-sutaze-2.kolo_podpis.pdf  (hlasovať môže každý iba raz). Trvanie hlasovania je do 12.6.2018.

 

13.6. Predbežný harmonogram:

14:00 – 15:00 Registrácia účastníkov

15:15 Spoločný brífing

15:00 – 16:00 príprava prezentačných miest

16:00 – 18:00 Prezentácie na stanovištiach

hudobné vystúpenie, sprievodné aktivity (na zaujatie okoloidúcich)

Moderátorské vstupy – priebežne budeme pozývať zástupcov organizácií na pódium, aby predstavili svoje organizácie a projekty (pôjde o veľmi stručné, krátke vstupy)

17:50 vyhlásenie výsledkov facebookového hlasovania, odovzdanie makety kľúča

18:05 odovzdanie darčekov organizáciám a zanechanie priestoru do finálnej podoby  výstavy.

 

V rámci nákupného centra budeme v blízkosti výťahov (bližší popis Vám pošleme následne). Adresa centraEuropa shopping centre, Na Troskách 25, Banská Bystrica. Parkovanie priamo v nákupnom centre je zadarmo možné po dobu 3 hodín. Blízkosti nákupného centra sa nachádza neplatené parkovisko, kde je možné preparkovať (športový areál Štiavničky)